W "Rolnik szuka żony" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a kolejne decyzje podejmowane przez bohaterów show spotykają się z niewybrednymi komentarzami fanów formatu. Ogromne kontrowersje budzi nie tylko decyzja kandydatki Rolanda o rezygnacji z programu, ale przede wszystkim fakt, że pomimo wcześniejszych zapewnień, Gabriel pozbył się z gospodarstwa swojej faworytki.

WIDEO

player placeholder

Klaudia z "Rolnik szuka żony" nie mogła powstrzymać łez po tym, jak Gabriel usunął ją z programu

Za nami kolejny, niezwykle emocjonujący odcinek "Rolnik szuka żony". Po tym, jak programowi tytułowi rolnicy poszukujący miłości w programie, zamieszkali wraz ze swoimi wybrankami na rodzinnych gospodarstwach, zarówno jedna jak i druga strona nie kryła swoich oczekiwań względem partnera. I gdy wydawać by się mogło, że to właśnie Klaudia skradła serce stonowanego Gabriela, ten zaskoczył wszystkich. Gabriel wyeliminował Klaudię z "Rolnik szuka żony" podkreślając, że choć jest jego faworytką, to nie widzi przyszłości u jej boku.

Pożegnam się z Klaudią, która była faworytką, ale niestety nie zaiskrzyło między nami- mówił przed kamerami Gabriel.

Tuż po odbyciu poważnej rozmowy, Klaudia nie mogła powstrzymać płaczu.

Zobacz także:

Czułam, że pojadę. Czułam, ale to boli- mówiła zalewając się łzami.

Decyzja Gabriela z "Rolnik szuka żony" oburzyła widzów programu

Tuż po emisji najnowszego odcinka miłosnego hitu TVP w sieci zawrzało. Internauci ostro komentowali rezygnację kandydatki Rolanda z "Rolnik szuka żony", jednak to zachowanie Gabriela najbardziej nimi wstrząsnęło.

Gabriel popełnił wielki błąd, że nie poszedł z Klaudią na randkę. Może by bardzo na niej zyskała? Fajna dziewczyna, widać że wartościową i ogarnięta i nadaje się i na żonę i na gospodarstwo. Tylko mogłaby trochę bardziej o siebie zadbać, ładniej się ubrać czy umalować i już by było wszystko super. Pozostałych dwóch dziewczyn nie widzę na dłuższą metę na gospodarstwie, nie sądzę żeby związek z którąś z nich był trwały.

Tak się nie robi. Gabryś powinien pójść na randkę ze wszystkimi dziewczynami i potem podjąć decyzję. Stracił super wartościową dziewczynę.

Była faworytką a nawet nie było randki- grzmią internauci.

A co wy sądzicie o decyzji Gabriela?

Zobacz także: