Joanna Mazur wygrała dziewiątą edycję "Tańca z Gwiazdami". Lekkoatletka powróciła na parkiet w jubileuszowej edycji, by wystąpić w znakomitym trio z Wiktorią Gorodecką i Kamilem Kuroczko. Ich występ wywołał falę wzruszeń wśród publiczności, a jurorzy przyznali im maksymalną liczbę punktów.
WIDEO…
Joanna Mazur powróciła to "Tańca z Gwiazdami"
W ósmym odcinku jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy wystąpili na parkiecie ze zwycięzcami poprzednich sezonów show. Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko zatańczyli zjawiskowego walca angielskiego z Joanną Mazur. Powrót niewidomej lekkoatletki zachwycił zarówno publiczność, jak i jurorów, którzy przyznali im czterdzieści punktów.
Tak sobie uświadomiłam, my naprawdę jesteśmy w ćwierćfinale, więc drodzy państwo nie dziwmy się, że to jest dobre. Cudowne oceniła występ Iwona Pavlovic.
Joanna Mazur otrzymała mieszkanie
W 2019 roku Joanna Mazur wygrała nie tylko Kryształową Kulę, ale również nowe mieszkanie. Biegaczka od wielu lat przebywała bowiem wówczas w internacie, w niewielkim pokoju, w którym brakowało łazienki. Sytuacja niepełnosprawnej atletki wywołała oburzenie wśród jurorów.
Czuję się zażenowany i zawstydzony, że osoba dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje odpowiedzialne za to, aby takie osoby wspomóc? Gdzie są sponsorzy prywatni? Jest mi po prostu wstyd, a z Ciebie Joasiu czuje się dumny!mówił wówczas Andrzej Grabowski.
Sytuacja niepełnosprawnej atletki na tyle poruszyła widzów, że postanowili zorganizować dla niej zbiórkę pieniędzy. Udało się uzbierać potrzebną kwotę i zakupić zupełnie nowe mieszkanie, w którym Joanna Mazur mogła rozpocząć nowe życie. W dzisiejszym odcinku biegaczka opowiedziała o swoim nowym lokum.
To była piękna przygoda, życzyłabym takiej każdemu. A u mnie, zaczyna być dobrze. Mieszkam w pięknym mieszkaniu, jest słonecznie jest bardzo jasno i jest tam dużo szczęściawyznała.
Zobacz także:
- Żudziewicz stanowczo po odpadnięciu Rogacewicza i Kaczorowskiej: "To nie konkurs tańca a show"
- Kaczorowska i Rogacewicz odpadli z „TzG” i nie kryli emocji. Czy pojawią się w finale programu? Jest wymowny komentarz





















