Od pewnego czasu Aneta Zając budzi szczególne zainteresowanie opinii publicznej. Przyczyniła się do tego spektakularna metamorfoza, którą ta chętnie relacjonuje w sieci. Tym razem jednak przybyła do obserwatorów z nieco inną, choć równie ekscytującą wiadomością. Pokazała nowego członka rodziny!

WIDEO

player placeholder

Kim jest nowy członek rodziny Anety Zając?

Aneta Zając na swoim profilu na Instagramie oficjalnie przedstawiła nowego członka rodziny – psa o imieniu Mokka. Aktorka, znana z serialu "Pierwsza miłość", opublikowała zdjęcie z pupilem i podpisała je słowami:

Mokka. Nasz mały skarb i nowy członek rodziny

Reakcje w komentarzach były natychmiastowe i bardzo emocjonalne. Aleksandra Ziemkiewicz, koleżanka serialowa Zając, napisała:

Zobacz także:

No jak takiego futrzaka nie kochać. Ty Kicaju też jesteś spoko

Fani również nie szczędzili ciepłych słów, pisząc: "Piękna", "Słodziak", "Cudo".

Aktorka promienieje po metamorfozie. Oto co ujawniła

Nowy pupil to jednak nie jedyny powód do radości w życiu aktorki. W ostatnich miesiącach o Anecie Zając mówi się także w kontekście jej spektakularnej metamorfozy. Aktorka, która od lat zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, wreszcie poznała ich przyczynę. Trafna diagnoza pozwoliła jej skutecznie schudnąć.

Na Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami przepisami na lekkie i zdrowe posiłki, a także relacjonuje swoje treningi na siłowni. Nie zostawia złudzeń, że kilka istotnych zmian szybko stały się jej nowym stylem życia, który pokochała.

Ćwiczę tak z 5-6 razy w tygodniu różne rzeczy. Zawsze można znaleźć czas na to, a z mojej perspektywy wiem, że brak czasu jest tylko wymówką. Zamiast przeleżeć te pół godziny na kanapie, to można pobiegać, albo zrobić sobie dłuższy spacer. To jest kwestia priorytetów i po prostu tak musiałam sobie w głowie poukładaćtłumaczyła w jednym z wywiadów dla ShowNews.

Powrót do „Tańca z Gwiazdami” po 11 latach

Aneta Zając nie tylko cieszy się nowym członkiem rodziny i doskonałą formą fizyczną, ale także wraca na scenę, która przyniosła jej ogromną popularność. Aktorka pojawi się w jubileuszowym odcinku "Tańca z Gwiazdami", organizowanym z okazji 20-lecia programu.

To właśnie w tej produkcji 11 lat temu Zając odniosła spektakularne zwycięstwo, tańcząc w parze ze Stefano Terrazzino. Jej powrót na parkiet w towarzystwie innych gwiazd, takich jak Rafał Szatan i Jacek Rozenek, to wydarzenie, na które czekają tysiące widzów.

Zobacz także: Jacek Kurski wydał córkę za mąż. Zdjęcia ze ślubu trafiły do sieci. "Zyskałem kolejnego syna"