Relacja Gosi i Marka z 7. edycji "Sanatorium miłości" wzbudziła duże zainteresowanie widzów i choć miała swoje wzloty i upadki, wciąż trwa, a nawet zmierza do przodu. Ostatni odcinek show wniósł wiele pozytywnych emocji połączonych z lekkim strachem.
WIDEO…
Marek i Gosia z "Sanatorium miłości" wygrali wspólny rajd
Program "Sanatorium miłości" z tygodnia na tydzień zaskakuje i przynosi wiele emocji. Tym razem w show pojawiła się ciekawa konkurencja, a mianowicie uczestnicy musieli przebyć wspólny rajd. Trzecie miejsce zajęła Ania i Zdzisław. Drugie miejsce należało do Eli i Bogdana.
Zawody wygrała Gosia i Marek, którzy wygrali wspólną randkę.
Zgrany duet. Jak będą następne zawody to damy popalić innym uczestnikom- skomentował wygraną Marek.
"Sanatorium miłości": Marek wyjawił, że się zakochał
Marek i Gosia wybrali się na wspólną randkę. Wcześniejsze spotkania we dwoje zazwyczaj kończyły się kłótniami, więc tym razem Gosia postanowiła, że nie będzie wiele mówiła i pozwoli na to, aby to Marek ją miło zaskoczył. Marek zadał pytanie, co będzie dalej po tym jak opuszczą "Sanatorium miłości". Sam zadeklarował, że jest gotowy, aby spotkać z Gosią po zakończeniu się programu. Zaintrygowana Gosia zapytała, co mu się podoba w niej, zaznaczają, że cały czas się kłócą.
Jesteś energiczna, czuła, delikatna, czasami lubisz się dajnie bawić- wyznał Marek.
Gosia ciągnęła Marka za język, czy są jakieś rzeczy, których nie zrobiłby dla niej. Tu zaczęła się kolejna fala zaskoczenia. Marek bez zastanowienia wyjawił:
W sumie nie ma takich rzeczy. Słuchaj Małgosiu, podobasz mi się. Bardzo się do ciebie przywiązałem. Jestem zakochany w tobie.
Widać, że Gosi zdecydowanie ulżyło, podobnie było z Markiem. Jednak dystans został zachowany. Uczestniczka show zaznaczyła, że nie chce być skrzywdzona, ale również nie chce nikogo skrzywdzić.
Mocne słowa - muszę ci powiedzieć- Gosia skomentowała wyznanie Marka.
Jak potoczą się dalsze losy Marka i Gosi? O tym przekonamy się już niebawem.






















