Za nami szósty odcinek 17. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” emitowanego przez telewizję Polsat. Tematem przewodnim odcinka był powrót do historii i odtwarzanie przez uczestników kultowych choreografii, które na stałe zapisały się w historii programu. Był wielki powrót do ognistej rumby Kingi Rusin i Stefano Terrazzino, romantycznego tango Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego oraz mistrzowskiej samby, jaką w 2014 roku zaprezentowali Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar. Ogromnych emocji nie brakowano na scenie, ale i za kulisami... Mamy zdjęcia paparazzi!
WIDEO…
To działo się za kulisami "Tańca z Gwiazdami"!
W szóstym odcinku programu „Taniec z Gwiazdami” emocje sięgnęły zenitu. Para Aleksander Sikora i Daria Syta, mimo zdobycia 28 punktów od jurorów, została wyeliminowana z show decyzją widzów. Tego nikt się nie spodziewał! To nie jedyne emocje związane z odcinkiem. Występ Tomasza Karolaka był niepewny z powodu kontuzji, jednak aktor ostatecznie pojawił się na parkiecie i znów zapewnił widzom prawdziwe show.
Największy aplauz w 6. odcinku 17. edycji „Tańca z Gwiazdami” zdobyli Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko oraz Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska. Obie pary otrzymały maksymalną liczbę 40 punktów od jurorów. Szósty odcinek „Tańca z Gwiazdami” dostarczył wielu emocji i niespodzianek. Kontrowersje wzbudziło odejście Mai Bohosiewicz, a także oceny niektórych par. Barbara Bursztynowicz i Michał Kassin zdobyli 28 punktów, a była gwiazda "Klanu" usłyszała pod swoim adresem kilka ostrych słów od Iwony Pavlović, aż ostatecznie Rafał Maserak stanął w jej obronie.
A jak wyglądały gwiazdy za kulisami "Tańca z Gwiazdami"? Tam działo się naprawdę dużo!
Zobacz także:





























!["Taniec z Gwiazdami" od kulis. Tak pary świętowały wejście do finału! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]](https://cdn.burdamedia.pl/party/default/0018/75/885729160549a8b5fadf1b07f03350f231ac98b5.jpg?width=220&height=146&aspect_ratio=3%3A2&quality=90&crop_gravity=center)

